
Choć od Poznańskich Targów Książki minęło już trochę czasu, wspomnienia wciąż są żywe – i bardzo ciepłe. Jak co roku, targi przyciągnęły tłumy czytelniczek i czytelników w każdym wieku. Przez trzy dni – od piątku do niedzieli – nasza obecność na hali 7, stoisko 39, była okazją do dzielenia się opowieściami o książkach, poznawania nowych osób i wzmacniania czytelniczej wspólnoty.
Były rozmowy – długie i krótkie, serdeczne i inspirujące. Były też spotkania z autorami, ilustratorami i wydawcami, nowe znajomości, życzliwe gesty, cięższe walizki i uśmiechy, które trudno zliczyć. Nasze zakładki znikały w mgnieniu oka, a nominowane, wyróżnione i nagrodzone książki przyciągały wzrok i uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili, okazali życzliwość, zostali członkami naszej organizacji lub po prostu zatrzymali się na chwilę rozmowy. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych wolontariuszek i wolontariuszy za nieocenioną pomoc oraz do organizatorów targów – za serdeczną atmosferę i sprawną organizację.
Z radością wrócimy do Poznania za rok. Do zobaczenia!

















